210 000 210

Letecké víkendy

Nabídka víkendůFrancie › Paříž - prodloužené letecké víkendy


Kód akce:
PAI133
Země:
Francie
1. den:
odlet z Prahy do Paříže. Po příletu okružní jízda Paříží: proslulou třídou Champs Élysées s Vítězným obloukem, náměstím Svornosti s luxorským obeliskem, malebným náměstím Vendome, vedle Garnierovy opery a největšího muzea na světě – Louvru, okolo budovy novorenesanční radnice Hotel de la Ville až na východ města do míst původní středověké pevnosti Bastily. Na levém břehu Seiny uvidíte kouzelné Lucemburské zahrady a okolí majestátního Pantheonu, pojedete podél jednoho z nejstarších kostelů v Paříži St. Germain-des-Pres, návrat zpět k Seině, na závěr okružní jízdy zastávka u Trocadera s nádhernou vyhlídkou na Eiffelovu věž. Přejezd do hotelu a ubytování, kratší odpočinek a info schůzka s průvodcem v recepci hotelu. Večerní program v okolí Eiffelovy věže – individuálně možnost vyjet až do 3. patra výtahem. Pro zájemce plavba lodí po Seině (cca 1 hod.) – krásný pohled z řeky na historické budovy a monumenty na obou březích. Návrat zpět do hotelu v pozdních večerních hodinách – metrem, nocleh. Poznámka: v případě posunu charterového letu bude okružní jízda realizována následující den dopoledne.
2. den:
po snídani pěší procházka s prohlídkou staré části Paříže, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotické architektury St. Chapelle (prohlídka individuálně), procházka k překrásné novorenesanční budově radnice (původně vystavěné italským mistrem zvaným Bocador). Přes centrum Paříže do míst, která byla v 70. letech kompletně přebudována. Odpoledne individuální volno, možnost návštěvy některých muzeí či galerií v centru města (např. impresionistů v Musée d´Orsay či klasických sbírek umění ukrytých v Louvru a mnoho dalších – doporučí průvodce v místě). Navečer společná prohlídka pitoreskní čtvrti Montmartru s náměstím malířů Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným pohledem na celou Paříž. Návrat do hotelu metrem, nocleh.
3. den:
po snídani možnost individuálního výletu do Versailles, možnost prohlídky zámku se slavnou zrcadlovou galerií a zahrad – chlouby francouzského zahradního umění; indiv. výlet do Disneylandu, individuální volno v Paříži nebo další společný program s průvodcem. Nocleh.
4. den:
po snídani individuální volno do setkání v hodinu určenou průvodcem na recepci hotelu – transfer na letiště, odlet do Prahy – přílet do Prahy v pozdních večerních hodinách.
Minimum účastníků:
30.
Cena zahrnuje:
leteckou přepravu Praha–Paříž–Praha • transfer letiště–hotel–letiště • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.
Povinné příplatky:
jízdné místní dopravou
Fakultativní příplatky:
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění – viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (2 990 Kč) • projížďka lodí po Seině (200 Kč) • návštěva kabaretu Moulin Rouge (3 490 Kč)
Poznámka:
u fakultativních akcí za příplatek je nutná rezervace v CK • v ceně kabaretu je vstupné na večerní show a půl láhve šampaňského
fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Kód zájezdu: PAI133N  

Termín:
 • objednat 18.3. Čt - 21.3. Ne, (noci 3)

  Dospělý od 14990,- Cena a příplatky

 • objednat 22.4. Čt - 25.4. Ne, (noci 3)

  Dospělý od 14990,- Cena a příplatky

 • objednat 29.4. Čt - 2.5. Ne, (noci 3)

  Dospělý od 14990,- Cena a příplatky

 • objednat 6.5. Čt - 9.5. Ne, (noci 3)

  Dospělý od 14990,- Cena a příplatky

 • objednat 1.7. Čt - 4.7. Ne, (noci 3)

  Dospělý od 14990,- Cena a příplatky

 • objednat 16.9. Čt - 19.9. Ne, (noci 3)

  Dospělý od 14990,- Cena a příplatky

 • objednat 21.10. Čt - 24.10. Ne, (noci 3)

  Dospělý od 14990,- Cena a příplatky

 
 

Last Minute kretatravel.cz Zájezdy.info Dovolená Řecko Dovolená Turecko Dovolená Egypt Dovolená Španělsko Dovolená Chorvatsko Last Minute